İMAR İŞLERİ İÇİN MELİKGAZİ’DE HER AN ULAŞILABİLİR HİZMET

Melikgazi Belediyesi pandemi sürecinin devam ettiği bu dönemde, özellikle kalabalık oluşmaması sosyal mesafenin korunması için ve işlerin daha hızlı çözülmesi için imar işlemlerini WhatsApp hattı üzerinden sürdürecek.

İMAR İŞLERİ İÇİN MELİKGAZİ’DE HER AN ULAŞILABİLİR HİZMET

Konuyla alakalı açıklama yapan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Geçtiğimiz günlerde Elektronik Belge Yönetim Sistemi'ne (EBYS) geçen Melikgazi Belediyemiz ilçemizin imar bilgilerini Melikgazi halkımızın bilgisayar ve telefonlarına taşıyoruz.Pandemiden dolayı kamu kurumlarında yoğunluk oluşturmamalı, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmalıyız. 0530 253 91 91 numaralı Whatsapp hattımız üzerinden imar işlerini takip edebilecek. Bu hat üzerinden hızlı bir şekilde bize ulaşarak, imar plan tadilatı, imar uygulaması, imar çapı, kamulaştırma iş ve işlemlerini belediyemize gelmeden halledebilirsiniz. Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden daha önemli. Salgın devam ediyor. Lütfen sosyal mesafeye, maske takmaya ve hijyene dikkat ediniz. Tedbirlere uyalım en kısa zamanda bu durumdan kurtulalım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 13:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin yilmaz
Selahattin yilmaz - 3 ay Önce

İnşaat ruhsatı için belediyeye müracaat ettim 3 aydır eksikleri tamamlamaklaugrasiyorum hereksigi tamamladım bir imar çapı kaldı imar capinida ilk muracatim da cikarttirdim 40 gün önce malesef ruhsat servisi arkadaş güncel istedi günceldir 4 kat kapalı 15 gün bekliyeden deniyo isteyen de belediye vermeye de belediye ben çözüm istiyom

SIRADAKİ HABER

banner310