banner257

İş Adamından Alkışlanacak Adım!

KAYSERİ’de, faaliyet gösteren The Garden Otel işletmecisi olan İş Adamı(müteahhit) Mustafa Arslantaş, örnek bir tutum sergileyerek; devlet istediği takdirde The Garden Oteli Karantina amaçlı ücretsiz olarak kullanılabilmesi için hizmetlerine vereceğini açıkladı.

İş Adamından Alkışlanacak Adım!

Türkiye, bütünüyle corona virüsüne karşı mücadele ederken, içimizi ısıtan haberlerde geliyor. Bunlardan birisi de Kayseri’den geldi.

DEVLETİM İSTESİN YETER!

Kayseri Merkezde faaliyet gösteren ve açıldığı günden bu yana kaliteli hizmetiyle adından söz ettiren The Garden Otel, istenildiğinde kapılarını karantina için açtı.

The Garden Otel işletmecisi olan İş Adamı(müteahhit) Mustafa Arslantaş, örnek bir tutum sergileyerek; devlet istediği takdirde Garden Oteli Karantina amaçlı ücretsiz olarak kullanılabilmesi için hizmetlerine vereceğini açıkladı. Başarılı İş Adamı Mustafa Arsalantaş’ın bu duyarlı davranışı; “Ülkemizde corona virüsünü fırsat bilenlerin yanı sıra, “vatanına ve milletine kendisini adamış insanlarda var” dedirtti.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İş Adamı Mustafa Arsalantaş; “ Biz bu vatanın evlatlarıyız. Milli duygular tam ihtiyaç duyulduğunda yaşanmalı ve yaşatılmalıdır. Bu topraklarda yaşadığımız sürece Devletimize, milletimize borcumuz asla bitmez, bitemez. Bu düşüncelerle yola çıkarak, işletmeciliğini üstlendiğim The Garden Otel, devletim istediği takdirde, karantina amaçlı hizmetindedir. Otelimizde 80 oda,200 yatak ve bin kişilik çok amaçlı salon bulunuyor. İşletmemiz istenildiği takdirde Devletimizin emrindedir.” dedi.

HABER-SELAHATTİN KARAKOÇ

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 13:27

Nursena TANRIVERDİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim Oral
ibrahim Oral - 2 hafta Önce

inşAllah gerek kalmaz da kullanılmaz.Fakat bu hemşehrimi cani gönülden KUTLUYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306