banner257

İYİ Partili Ataman’dan Bayram Mesajı

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman Kurban Bayramını kutladı. Ataman; Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, her evde huzurun ve bereketin olduğu güzel Türkiye umuduyla, iyi bayramlar” dedi.

İYİ Partili Ataman’dan Bayram Mesajı

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı Ataman;
"Değerli hemşehrilerim; Kurban Bayramı birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, büyüklerin sayıldığı, küçüklerin sevildiği, paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini kavrandığımız özel bir gündür.

Milletçe her dönemde heyecanla ve neşeyle beklediğimiz Kurban Bayramı’nı; ülkemizde 30 milyon insanımızın hanesine et götüremediği bu günlerde ne yazık ki buruk bir sevinçle karşılamaktayız.
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi maalesef bu yıl da toplumumuzun çok büyük bir kesimi, her geçen gün artan hayat pahalılığıyla mücadele ederek geçim kaygısı içinde gününü geçirmeye çalışmaktadır.
İnşallah bu bayram aziz milletimizin hak ettiği bolluk ve berekete kavuşacağı huzurlu ve müreffeh günlere erişmemizin vesilesi olur.
Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği, her evde huzurun ve bereketin olduğu güzel Türkiye umuduyla; ailelerimiz ve sevdiklerimizle birlikte paylaşacağımız sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.
Her günümüzün bayram sofraları gibi bolluk, bereket ve mutluluk içinde olması dileğiyle...

Kurban Bayramımız mübarek olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER