banner257

“Karar hayırlı olsun”

FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında TMSF yönetiminde olan Boydak Holding Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde önceki gün verilen karar ile müsadere edildi. Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ise karara ilişkin, “Vatana Millete hayırlı olsun.” dedi.

“Karar hayırlı olsun”

FETULLAHÇI Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında TMSF yönetiminde olan Boydak Holding Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde önceki gün verilen karar ile müsadere edildi. Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ise karara ilişkin, “Vatana Millete hayırlı olsun.” dedi.

Boydak Holding ile ilgili Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde verilen müsadere kararının ardından Boydak Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin açıklamalarda bulundu.

Mahkemenin kararını verdiğini belirten Ertekin, “Aksi bir karar çıkmış olsaydı da benim yorum yapmam doğru olmazdı. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir hukuk devleti, almış olduğu karar Türkiye Cumhuriyetini bağlar. Vatana Millete hayırlı olsun. Mahkeme bu kararı almış, bizlere saygı duymak düşer. Hayırlısı olsun, mahkememiz bunu uygun görmüş. Bundan sonra herkes, sonuçlar itibariyle ne yapması gerekiyorsa onu yapacaktır.” İfadelerini kullandı.

HABER: ALİ TÜRKASLAN

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 14:09

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310