banner257

KARAYEL’DEN PKK’YA SERT ÇIKIŞ!

Kobani’ye destek eylemleri ve Bingöl'de ki hain saldırıda şehit düşen güvenlik görevlileriyle ilgili olarak sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki kişisel sayfasından attığı Twet’ler ile çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Şehit polislere Allah’dan rahmet ailelerine başsağlığı dileyen Karayel, “Bingöl’deki menfur saldırıyı gerçekleştiren PKK teröristlerini anında tespit ederek Geberten güvenlik güçlerimizi tebrik ediyorum" dedi.

KARAYEL’DEN PKK’YA SERT ÇIKIŞ!

Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kobani’ye destek eylemleri ve Bingöl'de ki hain saldırıda şehit düşen güvenlik görevlileriyle ilgili olarak sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki kişisel sayfasından attığı Twet’ler ile çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ
Ak Parti Kayseri Milletvekili Karayel ilk Twet’inde"Bingöl'de teröristlerin saldırıları sonucu ŞEHİD olan emniyet mensuplarımıza Allah'dan rahmet yaralılarımıza acil şifa diliyorum"şeklinde ifadeler kullandı.“SİZ TEPİNDİKÇE DEVLET DAHA DA GÜÇLENİYOR"
Karayel, daha sonra İsmail Hakkı Turunç adlı kişinin; “Küresel güçlerle işbirliği yaparak devleti yıkmak isteyen ahmaklar şunu iyi bilin ki siz tepindikçe devlet daha da güçleniyor"şeklinde attığı twet’ini retweetledi.

“O TERÖRİSTLERİ ANINDA TESPİT EDEREK GEBERTEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM”
Karayel, konuya ilişkin son yaptığı paylaşımda ise “Bingöl’deki menfur saldırıyı gerçekleştiren PKK teröristlerini anında tespit ederek Geberten güvenlik güçlerimizi tebrik ediyorum" şeklinde çok sert ifadeler kullandı.HABER: ALİ TÜRKASLAN
 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2014, 15:46

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner266