banner311

KAYMOS’dan Afet Bölgesine Yardım Tırı

KAYMOS Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Afet bölgesine ihtiyaç doğrultusunda mobilya gönderileceğini belirterek, ‘’Birlik ve beraberlik bilinciyle, Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği olarak afet bölgelerinde oradaki vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu mobilya ve ev eşyalarını kendi aramızda temin ederek yardım tırımızı oluşturarak yola çıkartıyoruz’’ dedi.

KAYMOS’dan Afet Bölgesine Yardım Tırı

İnsan olmamızın gereği olarak bu zor günlerde mağdur olan afetzedelerimiz için bu kampanyayı başlattıklarını belirten Mehmet Yalçın şunları söyledi ‘’ daha önce yangın bölgesindeki vatandaşlarımıza gönderdiğimiz yardım tırımızın aynısını yine aynı sorumluluk bilinciyle afet bölgesindeki mağdur olan vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla KAYMOS yönetimi ve üyeleri olarak kendi aramızda temin etmiş olduğumuz mobilya ve ev eşyalarından oluşan yardım tırını yola çıkartıyoruz.

Bundan sonrasında da yine aynı sorumluluk bilinciyle hareket edeceğiz inşallah dedikten sonra Afet İl Müdürlüğüyle görüşerek oradaki vatandaşlarımızın ihtiyacı olan yardım malzemelerini yine aynı şekilde temin yoluna gideceğiz. Kayseri Mobilyacıları olarak yoğun bir çalışma içerisindeyiz, önümüzdeki hafta 5-6 tırımız daha bölgeye gönderilmek üzere yola çıkacaktır. Allah bir daha böylesi afetleri ülkemize yaşatmasın.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289