banner257

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi: Tüm personelimizin dualarınıza ihtiyacı var

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekim Doç. Dr. İsmail Altıntop, "Enerjimizin bitmemesi için, tüm personelimizin, tüm yöneticilerimizin dualarınıza, desteğinize, gülümsemenize, sevgiyle, umutla sağlıklı günlere ihtiyacı var" dedi.

Kayseri Devlet Hastanesi Başhekimi: Tüm personelimizin dualarınıza ihtiyacı var

Koronavirüs salgınının son günlerde en fazla artış gösterdiği şehirlerden biri olan Kayseri’de salgınla mücadelede aktif rol üstlenen sağlık çalışanları sosyal medya paylaşımları ile vatandaşları koronavirüse karşı bilinçli olması konusunda uyarıyor. Pandemi hastanelerinden Devlet Hastanesi Başhekimi Doç Dr. İsmail Altıntop da, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, takipçilerine salgınla mücadelenin önemini anlattı. Salgına karşı verdikleri mücadeleyi anlatmanın da tek başına yeterli olmayacağını belirten Altıntop, şöyle dedi:

"Anlatmak yetmez dualarınıza ihtiyaç var; Bitmeyen mesai, yoğun hasta vizitleri, Covid pozitif olan personelimize üzülmek, onlarca mesaj grubuna cevap vermek, binlerce mesaj okumak, imzalar, koşturmaca, yüz binlerce poliklinik muayene organizasyonu, pandemi poliklinikleri, aciller, nöbet listeleri, personel motivasyonu, yoğunluk, yüzlerce yazışma, artan hasta yükü, maske ile çalışma, esnek mesai yapamama, baş ağrıları, kulak çınlamaları, dezenfektan kokusu ile yaşamak, evde bekleyen tatlı canavarlar, aile sorumlulukları, çocukların eğitimi ve tüm ek çalışma durumları ve dahası. Enerjimizin bitmemesi için, tüm personelimizin, tüm yöneticilerimizin dualarınıza, desteğinize, gülümsemenize, sevgiyle, umutla sağlıklı günlere ihtiyacı var."

Nursena TANRIVERDİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
nazmi yılmaz
nazmi yılmaz - 3 hafta Önce

bir günde 5 düğün gezen teyze.hastanede çalışanlara saldıran sözde kabadayılar.bana bir şey olmaz diyen cahiller.Allah yardımcınız olsun hocam..

SIRADAKİ HABER

banner310