banner257

Kayseri Şeker, bilgi teknolojileri çalışmasını sürdürüyor

Kayseri Şeker, bilgi teknolojileri çalışmasını sürdürüyor

Kayseri Şeker, bilgi teknolojileri çalışmasını sürdürüyor
 KAYSERİ Şeker Fabrikası, şeker pancarı tarımının bütün aşamalarında gerekli olan bilgi teknolojileri ve yazılımlar konusunda çalışmalarını sürdürüyor.


2018-2019 kampanya dönemi hazırlıklarının Bilgi Teknolojileri Birimindeki çalışmaları yerinde inceleyen Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, "Kayseri Şeker Fabrikası her yönüyle Türkiye'de örnek bir kuruluştur. Bilgi teknolojileri birimimiz yapmış olduğu yazılımlar ve uygulamalar çerçevesinde iddia sahibidir ve ümit ediyorum ki şeker sektöründe diğer firmalar tarafından da bu uygulamalar kullanılıp onlarda işlerini en başarılı bir şekilde yürütürler" dedi. Başkan Akay açıklamasını şöyle sürdürdü:


"Bilgi Teknolojileri Birimimiz tamamen genç bir ekipten oluşuyor. Biz bütün birimlerde olduğu gibi bilgi Teknolojileri Biriminde de personelimizin yetişmesi konusunda gereken bütün gayreti gösteriyor, bu manada üzerimize düşen fedakarlıkları gerçekleştiriyoruz. Personelimiz de bizim kendilerine vermiş olduğumuz hem imkanları hem de değeri layıkıyla kullanıyor, kendilerini yetiştiriyor ve aynı zamanda Kayseri Şeker’in ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Biz bu çerçevede Türkiye'de örnek kuruluşlardan bir tanesi olmak arzusundayız."



YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner315

banner307

banner306