banner311

Kayseri Şeker Kongresi Sonrası Silahlar Çekildi!

Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi’nin geçtiğimiz hafta yapılan olaylı Genel Kurul toplantısının ardından sular bir türlü durulmak bilmiyor. Bu kez de, Kayseri Şeker Fabrikası Güvenlik Müdürü Eski Polis Cengiz Öztoprak’ın Başkan Adayı Erkan Öztürk’ün düvenönündekiiş yerini silahla bastığı iddia edildi.

Kayseri Pancar Ekiciler Kooperatifi’nin geçtiğimiz hafta yapılan olaylı Genel Kurul toplantısının ardından sular bir türlü durulmak bilmiyor. Genel kurulda yaşanan kavga ve Vedat Ali Özışık’ın oğlunun bıçakla yaralandığı iddiası ve Erkan Öztürk’ün eşinin darp edilmesi olayı Türkiye gündemine bomba gibi düşmüştü.

CENGİZ ÖZTOPRAK, ERKAN ÖZTÜRK’ÜN İŞ YERİNİ TABANCASIYLA BASTI

Yaşanan gerginlik genel kuruldan sonra da yaşandı. Bu kez, Kayseri Şeker Fabrikası Güvenlik Müdürü Cengiz Öztoprak ve başkan adayı olan Erkan Öztürk birbirine girdi.

KARAKOLLUK OLDULAR

Silahların çekildiği tartışma karakolda bitti. Cengiz Öztoprak’ın Erkan Öztürk’e silah çektiği belirtildi. Öztürk bu olayın ardından Reşat Vural Polis Merkezine gelerek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine Polis merkezine çağrılan Cengiz Öztoprak ifade verdi.

ERKAN ÖZTÜRK, VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜNDÜN YARDIM İSTEDİ

Yaşanan olayın ayrıntılarını ilk kez Kayseri Yerel Haber’in haber merkezine anlatan Erkan Öztürk, son birkaç gündür yaşadıkları olaylar nedeniyle Kayseri’yi Teksas’a benzeterek, Vali Şehmus Günaydın ile İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk’denyardım çağrısında bulundu.

İşte Reşat Vural Karakolunda verilen o ifade tutanağı;

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2021, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289