banner311

Kayso Ve YRP KGC'yi Ziyaret Etti

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mehmet Büyüksimitci ve Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı Önder Narin, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti (KGC)'ni ziyaret etti.

Kayso Ve YRP KGC'yi Ziyaret Etti

Büyüksimitci'ye ziyaretinde, Meclis Başkanı Abidin Özkaya da eşlik etti. Koronavirüsten dolayı yaşamını yitiren Veli Altınkaya için başsağlığı dileğinde bulunan Büyüksimitci, KGC yeni başkanı Metin Kösedağ'ı, yeni görevi için tebrik etti. Ekonomi çarklarının eskisi gibi dönmesi için aşılama oranlarının bir an önce yükseltilmesi gerektiğini ifade eden Büyüksimitci, KAYSO olarak aşı konusunu önemsediklerini dile getirdi. Büyüksimitci, "Son meclis toplantımızda bu konuyu gündem maddesi olarak belirledik. Türkiye'de aşılama oranları yüzde 70'i bulmalı ki pandeminin önüne geçebilelim. İlimizde aşılama oranlarının yüzde 37 olduğunu görüyoruz. Bu rakamların bir an önce yükseltilmesi gerekir." diye konuştu.

YRP İl Başkanı Önder Narin de, kendi seslerini duyurmada yardımcı olan basın mensuplarına teşekkür etti. Narin, "Seçimin yakın zamanda olacağını bildiğimiz için seçim varmış gibi çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı vatandaşa duyurma noktasındaki desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.  KGC Başkanı Metin Kösedağ da, ziyaretlerinden dolayı Büyüksimitci ve Narin'e teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289