“Keyif Verici Yaşam Alanları İnşa Ediyoruz”

Sosyal belediyecilik anlamında Türkiye’ye örnek olan Kocasinan Belediyesi’nin Erkilet Dere Mahallesi’ndeki sosyal tesis çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

“Keyif Verici Yaşam Alanları İnşa Ediyoruz”

Sosyal belediyecilik anlamında Türkiye’ye örnek olan Kocasinan Belediyesi’nin Erkilet Dere Mahallesi’ndeki sosyal tesis çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İnşaat çalışmalarını kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların keyif alabileceği ve yaşamaktan mutluluk duyabileceği yaşam alanları inşa ettiklerini söyledi.

Yaptığı projelerle ilçenin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Başkan Çolakbayrakdar, Erkilet Dere Mahallesi’ne Kocasinan Akademi çatısı altında modern ve büyük bir tesis kazandırıyor. İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, Yeni Kocasinan’ı inşa etmek için yoğun bir çaba gösterdiklerini vurgulayarak, “Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak ve daha keyifli yaşam alanları sunabilmek için birimlerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Yol ve alt yapı çalışmalarımız gerek park yapımı ve yeşil alanları çalışmalarımız gerekse de sosyal tesis çalışmalarımızla hemşehrilerimizin keyif alabilecekleri yaşam alanları inşa ediyoruz. Her bir bölgemizde tamamlanacak bu çalışmalarımızla birlikte içerisinde yaşamaktan keyif aldıkları farklı farklı mekanları hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Özellikle Kocasinan Akademi sosyal tesislerimiz, gençlik merkezlerimiz ve çocuk kulübümüz bölgede yaşayan vatandaşlara hizmet veren noktalarımızdır. Bu doğrultuda bölgemizin her bir mahallesinde program dahilinde devam eden inşaatlarımızdaki çalışmalarımız, olağan hızıyla devam ediyor. İnşallah en kısa zamanda çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte ardından yeni çalışmaları hayata geçirerek, hep beraber daha güzel bir Kocasinan’da yaşamaktan keyif alacağız. Bu ve benzeri hizmetleri tüm mahallelerimizde yapmaya devam edeceğiz. Şimdiden ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı geleceğe taşıyacak hizmetler ürettiklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner312

banner296