banner257

Kiracıoğlu’ndan Nursaçan’a Net Çağrı!

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Başkanı Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB Başkanı Tahir Nursaçan’a çağrı yaptı. Kiracıoğlu, “Yapın genel kurulu”dedi.

Kiracıoğlu’ndan Nursaçan’a Net Çağrı!

Geçtiğimiz gün OSB ile ilgili yaşanan gelişme ile kartlar yeniden dağıtılmaya başlandı. Yapılan şikayetler üzerine OSB Başkanı Tahir Nursaçan ve yöneticiler ile ilgili 'zincirleme şekilde görevi kötüye kullanmak' suçundan 3 aydan 1 yıla, 'zincirleme şekilde imar kirliliğine neden olma' suçundan da 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı. Yaşanan bu olaydan sonra bir çok kesim Başkan Tahir Nursaçan’ı istifaya davet etti. Bu olayların ardından Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Başkanı Bekir Okay Kiracıoğlu sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Kiracıoğlu şunları söyledi: “ Sn müsrif başkan genel kurulda tercih edilen bu yönetimi çekemiyorlar demiş.Biz de diyoruz ki yapın genel kurulu sanayici tercih ediyor mu etmiyor mu görelim? Genel kurul yapmaktan neden korkuyorsunuz? Unutmayınız ki korkunun ecele faydası yoktur.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306