banner311

Kiracıoğlu’ndan Nursaçan’a Sert Sözler!

OSB Başkanı Tahir Nursaçan geçtiğimiz gün yaptığı basın toplantısında kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt vermişti. Nursaçan, Eski Başkan Ahmet Hasyüncü’yü de eleştirerek OSB’yi zarara soktuğunu dile getirmişti. Bu açıklamalara yanıt OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu’ndan geldi. Kiracıoğlu, “Mülkleri kaçırmaya çalıştığınız Vakıfı anlatın. Savunma sanayi adı altında çar çur ettiğiniz paraları anlatın.”dedi.

Kiracıoğlu’ndan Nursaçan’a Sert Sözler!

OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB Başkanı Tahir Nursaçan’ın açıklamalarına sert tepki gösterdi. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Kiracıoğlu, OSB’nin paralarının çar çur edildiğini söyledi. Kiracıoğlu şunları söyledi: “ Sn Nursaçan basın düzenlendiği basın toplantısında kendisine alan açmak için eski yönetim ve diğer kurumlara suçlamalarda bulunmuş. Başkan diyor ki ben bu suçları işledim ancak eski yönetim de şunları yaptı. Benim yaptıklarımın daha fazlası diğer kurumlarda da var onlarda incelensin. Sn Nursaçan OSB NE SAHİP ÇIK platformunu ne eski yönetimle nede başka hiçbir kurumla ilişkisi yoktur.

Sizlerden defalarca elinizde salladığınız raporu istedim. Siz dava açamıyorsanız verin biz açalım dedik, vermediniz. 7 sene bekletip işler kötüye gidince mi aklınıza geldi. İlk seçildiğinizde ibra edilmeyen eski yönetimi koltuğa bir an önce oturmak için ibra etmediniz mi? Sizler sanayicinin hakkını değil şahsi menfaatlerinizi savunuyorsunuz. Eski yönetim iyi olsaydı adı eski olmazdı, varsa suçları savcılığa vermelisiniz. Bize bunları anlatmak yerine Dubai’yi anlatın. Mülkleri kaçırmaya çalıştığınız Vakıfı anlatın. Savunma sanayi adı altında çar çur ettiğiniz paraları, OSB’nin Banka borçlarını anlatın. Sonuçta karar verecek sanayicimiz ve yine onların vicdanlarıdır.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289