banner257

Kıranardı’da Asfalt Hazırlıkları Başladı

Kırsaldaki mahallelerde de ulaşım daha güvenli ve konforlu hale getirmek için çalışan Melikgazi Belediyesi Kıranardı Mahallesinde yol yapım çalışmalarına başladı.

Kıranardı’da Asfalt Hazırlıkları Başladı

Koronavirüsle mücadele çalışmalarının yanı sıra ilçedeki alt yapı ve üst yapı çalışmalarını da devam ettirdiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Asfaltlama ve yol tadilatı konusunda yoğun bir çalışma yürüten ekiplerimiz bozuk ve yıpranmış yolların bakım onarım çalışmalarını tamamlayarak ilçemizi güzelleştirmeyi sürdürüyor. Lale Caddesi, 2891. Sokak, Nilüfer Caddesi girişi ve 1 adet bağlantı yolu olmak üzere mahallemizde çalışmalarımız başladı.

Toplam uzunluk 1 kilometre olan yolda 1250 ton asfalt ve 3750 ton alt yapı malzemesi kullanılıyor. Mahalle yollarının altyapısını uzun süreli çözmek amacıyla temel ve dolgu çalışmalarına ağırlık veren ekipler, altyapısı tamamlanan yollarda asfalt kaplama çalışması gerçekleştiriyor. Merkezden kırsala yol çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Gerek şehir içerisinde, gerek kırsal mahallelerde belediye olarak hizmetlerimiz devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ilçemizde bulunan arazi yollarında yaptığımız düzeltme çalışmaları, kırsal ve ilçe merkezimizde yaptığımız parke taş, kaldırım ve sıcak asfalt, peyzaj çalışmalarımız oldu. Melikgazi Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Erdoğan
Ali Erdoğan - 1 yıl Önce

Başkanım kolay gelsin de asfatlanan yolun bağlantısı yok oyolun nilüfer caddesine bağlantısını yapipda asfatlasaniz daha güzel olur?

SIRADAKİ HABER