KOCASİNAN DA SKANDAL OLAY!

Kocasinan Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan 3 çocuk babası Coşkun Demir, evindeki doğalgaz borusuna bağladığı iple intihar etti. İntihar nedeni araştırılan Coşkun Demir’in, çalıştığı Kocasinan Belediyesi’nde mobinge uğradığı ve bu durumu kaldıramadığı iddia edildi.

KOCASİNAN DA SKANDAL OLAY!

Kocasinan Belediyesi, geçtiğimiz günlerde skandal bir intihar haberiyle sarsıldı. Yavuzlar mahallesindeki evinin doğalgaz borusuna ip bağlayarak intihar eden Coşkun Demir isimli kişininKocasinan Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalıştığı öğrenildi.

MOBİNG İDDİASI

31 yaşında yaşamına son veren Coşkun Demir’in çalıştığı belediyedeki Temizlik İşleri Şefi Şükrü Ülgür tarafından mobing uygulandığı gerekçesi ile intihar ettiği iddia edildi.

3 çocuk babası olduğu öğrenilen Coşkun Demir’in belediyede yaşadığı iddia edilen sorunlar nedeniyle, daha önce iki kez CİMER üzerinden başvuruda bulunarak yer değişikliği yapmak istediği ancak söz konusu talebinin reddedildiği bilgisine ulaşıldı.

TEMİZLİK İŞLERİ ŞEFİ ŞÜKRÜ ÜLGÜR

HİZMET İŞ TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Coşkun Demir’in cenazesi önceki gün sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verilirken, Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik ve diğer sendika yöneticileri de Demir’in evine giderek taziye ziyaretinde bulundu.

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289