banner257

KOCASİNAN'DAN SEMT KONAKLARI

Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sosyal ve kültürel anlamda pek çok ihtiyacı karşılayacak semt konağının mahalleye renk katacağını söyledi.

KOCASİNAN'DAN SEMT KONAKLARI
Kocasinan Belediyesi tarafından 8 mahallede yapımına başlanan semt konaklarının inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Çelik," Baharla birlikte bitirmeyi planladığımız semt konakları, havalar böyle elverişli olursa daha kısa sürede tamamlanacak, vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak İnşallah" dedi. İlk olarak Mevlana, Yeni ve Yeşil Mahalle sakinlerine hizmet verecek semt konağının inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Çelik, bir anda etrafını saran mahalledeki miniklerin ilgi odağı oldu. Başkan Çelik Yeşil Mahalle Muhtarı Nesim Aksu ve çocuklara semt konağını şöyle anlattı," İnşaatımız hızla ilerliyor. Kısa sürede semt konağını bitireceğiz. Semt konağı en çok mahallenin gençlerinin işine yarayacak. Burada kurulacak kütüphanede derslerini yapacaklar. Büyükler de oturup vakit geçirebilecek, çaylarını içebilecek. Muhtarlık ofisi burada olacak. Üst katında güzel, geniş ve çok amaçlı bir salonu olacak. Hanımlar bu salonda nikah, nişan ve gündüz toplantıları gibi sosyal ve kültürel anlamlı toplantılarda bir araya gelebilecek. Havalar müsaade ederse bu mahalle evimizi yeni adıyla semt konağımızı bahara bile kalmadan açabiliriz. İlk açacağımız semt konağımızda bu bina olur inşallah. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun."

Yeşil Mahalle Muhtarı Nesim Aksu da "Hizmetlerinden dolayı Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz ve hizmetlerinin devamını bekliyoruz" şeklinde karşılık verdi.
 
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306