banner257

Melikgazi Belediyesi’nde İhale

Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait ilçe sınırları içerisinde yer alan ve 3 ayrı semtte bulunan toplam 5 adet taşınmaz ihale ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

Melikgazi Belediyesi’nde İhale

Mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait İlçe sınırları içerisinde yer alan ve 3 ayrı semtte bulunan toplam 5 adet taşınmaz ihale ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

En yoğun talep büfe işletmelerine…

3 ayrı mahallede bulunan taşınmazların 3 yıllığına kiraya verilmesi için yapılacak ihalede büfe ile tartalar yerleri bulunduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, işyerlerinin kiraya verilmesi ile özel sektörün iş hacminin artırılacağını, ekonomiye katkı daha da önemlisi yine yüzlerce kişiye istihdam sağlanacağını söyledi.

Şeffaf Bir İhale Daha…

2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. Maddesine istinaden Açık Teklif Usulüyle ihale yapılacağını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Yapılacak ihale ile belediye gelir elde edileceği gibi ekonomiye ve istihdama katkı sağlanacaktır. İhalelerimize yoğun ilgi gösterilmektedir. Bu da şehir halkının bizlere olan güvenlerinin bir ifadesidir. İhalelerimiz herkese açık ve şeffaf yapılmaktadır. Yapılacak ihalelerde en çok büfelere ilgi gösterilmektedir. Taşınmazlarımızı kiralayacak olanlara hayırlı olmasını diliyorum. Elde edilen bu gelirler, Melikgazi’mize hizmet ve yatırım olarak geri dönecektir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310