Melikgazi'de Dinlenme Alanı, Sergi Salonu ve Nikah Salonu

Belediye Meclis Üyelerin de hazır bulunduğu Dinlenme alanı, sergi salonu ve nikah salonu tanım törenin de açıklamalarda bulunan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin zaman içinde çok geliştiğini, büyüdüğünü ve değiştiğini ancakDEĞİŞMEYEN TEK ŞEYİN HİZMETTE KALİTE VE ETKİNLİK olduğunu söyledi.

Melikgazi'de Dinlenme Alanı, Sergi Salonu ve Nikah Salonu
Tanıtım törenine; Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Ak Parti Melikgazi ilçe Başkanı Gökhan Ülke, İl Yöneticileri, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve kalabalık bir vatandaş topluluğu iştirak etti. Melikgazililere daha iyi bir hizmet sunabilmek için nikah, sergi ve dinleme alanı inşa ettiklerini belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Belediyemiz hizmet binasında daha önce giriş katında bir düzenleme yaparak Melikgazi İletişim Merkezi’ni hizmete açmıştık. Bu yıl da bu çalışmanın devamı olarak hizmet binası ile kültür sitesi arasında olan alanda bir çalışma yaparak kapalı bir alan oluşturduk. Dinlenme alanı, sergi salon ile nikah salonunun yenileme çalışmasını tamamladık. Bugün de bu alanları hizmete açıyoruzdedi.
 Fuaye olarak anılan dinleme alanında nikah için gelen davetliler bundan böyle açık alanda değil kapalı olanda nezih bir ortamda ve oturarak istirahat edebileceklerini ve sohbet edebileceklerini ifade eden Başkan Büyükkılıç, aynı alanın istenir ise sergi salonu olarak hizmet verebileceğini kaydetti. Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, belediye hizmet binasının yeni bir vizyon ve misyon üstlenerek, Referans Hizmet standardında ve kalitesinde vatandaşlara en kısa sürede çözüm üreterek işlemlerini tamamlayacaklarını sözlerine ekledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaptığı açıklamada “Modern ve nezih bir fuaye ile sergi ve nikah salonunu şehrimize kazandıran Melikgazi Belediye başkanını kutluyorum. Emeği geçenleri kutluyorum” dedi. Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, Melikgazi Belediyesinin her hafta bir etkinlik ile bir yatırım ve hizmeti halkın hizmetine sunduğunu bu yeni yapının aynı zamanda sosyal yaşama renk katacağını ve bundan dolayı emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2018, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289