banner311

Melikgazi Mart Ayı Toplantısı Gerçekleşti

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Meclisinin gündeminde bulunan mevzuları görüşüp karara bağlamak üzere 5 Mart 2018 Pazartesi günü saat: 16.00 ‘da Melikgazi Belediye Meclisinin toplanacağını bildirdi.

Melikgazi Mart Ayı Toplantısı Gerçekleşti

Belediye Meclisinin almış olduğu kararlar ile Melikgazi İlçesinin gelişmesine ve büyümesine imkân tanıdığını ve kalkınmanın önünü açtığını ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, ilgili komisyonlardan gelen konularında tek tek oylanacağını belirtti.

İlgili komisyonlarda detaylı inceleme ve araştırma

Belediye Meclislerin yatırım ve hizmetlerin karar mercisi olduğunu vurgulayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, yine tarihi mekanların onarımı, eğitime, bölge sporuna ve esnaf sitelerine destek ve imarlı gelişime öncülük gibi maddeler bulunduğunu belirterek şunları söyledi; “Melikgazi İlçesinin örnek ve referans belediye olmasında en büyük katkı almış birimler olduğu kararlar ile yatırımları yönlendiren ve şekil veren Belediye Meclisidir. Bu açıdan Melikgazi Belediye Meclisi çalışmaları yönlendirmekte, önünü açmakta ve gelişmeyi teşvik etmektedir. 2018 yılının 3’ncü meclis toplantısının gündeminde 14 madde bulunmaktadır

Hayırlı olsun

Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Belediye Meclisinde alınacak kararların hayırlı olması dileğinde bulunduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289