Melikgazi’ye Yeni Kavşaklar Yapılıyor

Melikgazi Belediyesi ilçenin en yoğun lokasyonlarından biri olan Köşk Caddesi'nde başlatılan yol yapım ve kavşak çalışmalarına hızla devam ediyor.

Melikgazi’ye Yeni Kavşaklar Yapılıyor

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Yeni yol yapım, kavşak düzenleme çalışmalarını Melikgazi Belediyesi olarak farklı alanlarda devam ettiriyoruz. Köşk Mahallesi'nde Kuruyaka Caddesi'nde hakikaten çok yoğun kullanılıyor. Özellikle bu bölgedeki alışveriş kültürü ve sosyal mekânların yoğun olması insanların buraya akın etmesine neden oluyor.

Bu bölgede güzel bir kavşak düzenlemesi gerekiyordu. Sağ olsun mesai arkadaşlarımız gece gündüz çalışıyorlar. Buradaki kavşağı şu anda bitirmiş durumdayız az bir çalışması kaldı. Kaldırımlar bitiyor. 1 hafta içerisinde burasının şekli şemali tamamen değişmiş olacak. Cenab-ı Allah kaza bela vermesin. Ama özellikle uyarıyoruz lütfen hızlı araba kullanmayalım.

Çünkü en çok gelen talep hızdan dolayı kasis yapılması talebi. Sizlerden ricam trafik kurallarına uyalım. Kimsenin canı yanmasın. Yapmış olduğumuz yeni çalışmalarımız hayırlı olsun." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yüksek  aktaş
yüksek aktaş - 1 ay Önce

birazda yildirimbeyazit mah baksanız pislikten geçilmiyor kaldırım yok yeşil alanlarını oto park alanları yok lütfen benden aldığınız bize harcayin kayseri köşkte ibaret değil görün bunları 10 kez belediyeye şikayette bulundum sonuç 0 yazık çok yazık orada oturan inşa hakları var bi defaki seçimde görüşürüz benden alınan vergileri helâl etmiyorom

SIRADAKİ HABER