banner257

Mensucat Caddesi Yenileniyor

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Çorakçılar semtinde yer alan Mensucat Caddesi ile buna bağlantılı yollarda yenileme çalışmasının yapıldığını söyledi.

Mensucat Caddesi Yenileniyor

Şehir içi ulaşıma büyük önem verdiklerini çünkü güvenli ve seri ulaşımın çok önemli olduğu belirten Başkan Palancıoğlu “Şehir içi yolları önemsiyoruz. Birçok yerde alternatif yollar açıyoruz. Trafik akışını rahatlatarak ve güvenli hale getiriyoruz. Mensucat Caddesi’nde olduğu gibi yoğun kullanımdan dolayı deforme olan yollarda ise yenileme çalışması yapıyoruz.

Mensucat Caddesi ve bağlantılı yollarda zemin sertleştirmesi, yol yenilemesi, yaya yolu yenilemesi gibi çalışmalar yapıyoruz. Çünkü bu cadde şehrin ana artellerinden biri konumundadır. Yaptığımız yeni yollar ve hizmetlerimiz ilçemize hayırlı olsun.” dedi.

Kanarya ve Akhan Sokaklarında toplam 1.5 kilometre yolun yenilenerek asfalt çalışmasının yapılacağını ifade eden Başkan Palancıoğlu, bu bölgedeki çalışmalar için 600 metre bordür taşı ile toplam 4600 ton asfalt kullanıldığını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289