banner257

MHP Yönetimi Kumsmall AVM’yi Ziyaret Etti

MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve 60 kişiden oluşan MHP Yönetim Kurulu Heyeti Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük karma AVM'siKumsmall’a çıkartma yaptı.

MHP Yönetimi Kumsmall AVM’yi Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak ve 60 kişiden oluşan Yönetim Kurulu Üyeleri KumsmallAVM’ye ziyaret gerçekleştirdi. Kayseri MHP Heyetini Kumsmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla, Yönetim Kurulu ÜyeleriCelal Doğan, İsmail Işık, Nurullah Yüksel, İsmail Gürses ve Denetim Kurulu Başkanı Hacı Çevikel karşıladı.

Ziyaret Heyetine AVM hakkında bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Tarla “Kumsmall Kayseri’nin parlayan yıldızı. Hem Türkiye’nin hem Kayseri’nin gururu olan çok büyük bir yatırım. Gelecekte burası mobilyanın finans merkezi olacaktır” şeklinde konuştu.

Başkan Adnan İncetoprak, Böylesi önemli bir yatırımın Kayseri’de yapılmış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan İncetoprak ve Yönetim Kurulu Heyeti AVM içerisindeki mağazaları tek tek gezerek işletme yetkilileri ve müşterilerle sohbet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289