banner257

Milletvekili Ataş'tan CEO Ertekin’e Tepki

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, İstikbal'in bayi toplantısında yaşanan harcamalarla ilgili şirketin CEO'su Alparslan Baki Ertekin'e tepki gösterdi. Ataş sosyal medyada yaptığı paylaşımında: " Ekonomik krizde çalışanlar enflasyon altında eziliyor. Bu gereksiz harcamalara gerek var mı? Bu organizasyonda harcanan parayı kurumda çalışanlara dağıtın! Kayyum olunca böyle oluyor. Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştaha sizin doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin" dedi.

Milletvekili Ataş'tan CEO Ertekin’e Tepki

Erciyes Anadolu Holding'in kuruluşlarından olan ve kayyum tarafından yönetilen İstikbal Bayi toplantısı Antalya'da gerçekleştirildi. 660 yurt içi 130 yurt dışından İstikbal Bayisinin katıldığı toplantıda şirketin çalışmaları değerlendirildi.

Toplantının yapıldığı otelde düzenlenen bayi toplantısının gala gecesinde sanatçı Hadise sahne aldı. Toplantı sonrası İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, sosyal medya hesabından yapılan harcamalarla ilgili " Ekonomik krizde çalışanlar enflasyon altında eziliyor. Bu gereksiz harcamalara gerek var mı? Bu organizasyonda harcanan parayı kurumda çalışanlara dağıtın! Kayyum olunca böyle oluyor. Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştaha sizin doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin" paylaşımında bulundu. Kasım ayında da Holding'in bir diğer firması olan Bellona'nın bayileri bir araya getirilmiş gala gecesinde Ebru Gündeş sahne almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER