Muzaffer Pala Adaylığını Açıkladı

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu üyesi Türk Büro-Sen, Kayseri şubesinin genel kurulu öncesinde Muzaffer Pala Başkan adaylığını açıkladı.

Muzaffer Pala Adaylığını Açıkladı

20 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek olan Türk Büro-Sen Kayseri Şube Başkanlığı seçiminin adayı Muzaffer Pala, bugün delegeler ve üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Muzaffer Pala gerçekleşen toplantıda aday olduğunu belirterek, “Mevcutta teşkilatlanmadan sorumlu şube başkan yardımcısı olarak görev aldığım sendikamızın daha iyi noktalara gelmesi için bu yola çıkış bulunuyorum. Asli görevimizin, sendikamız ve genel merkezimizin politikalarına uygun olarak tüm yaptırım ve kamuoyu gücümüzü kullanarak sizlerin hakkını korumak ve sizleri en üst noktada savunmak olduğunun bilincindeyiz. 20 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek olan genel kurulumuzda, toyumuzda desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Başkanı Kayseri Şube Başkanı Ümit Akyürek ise, “Türkiye Kamu-Sen'in en büyük iş kollarından olan Türk Büro-Sen seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Umarım ki Kamu-Sen için adaylarımız için Muzaffer Başkan için hayırlara vesile olur” diye konuştu. (BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289