banner257

O Paraların Kaynağı Ortaya Çıktı!

Türkiye Ak Parti Genel Merkez Çalışanı Kürşat Ayvatoğlu’nun görüntülerini tartışmaya devam ederken benzer bir görüntüde Kayseri’de patlak verdi.

O Paraların Kaynağı Ortaya Çıktı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesinin personeli olduğu belirtilen Hakan Tek’in görüntüleri bir anda gündeme bomba gibi düştü. Para desteği ile görüntü çeken ve sosyal medyada paylaşan Hakan Tek’e tepkiler çığ gibi büyüdü.

Konu ile İlgili Kayseri Yerel Haber’in sorularını yanıtlayan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, " Hakan Tek benim makam şoförüm değil. Kültür ve Sosyal İşlerde afiş, kitap, ilan gibi işlerde görevlidir. Daha önce şoförlük yaptı ama benim makam şoförlüğümü hiç yapmadı. Şu anda Merkez Kütüphanede görevli.

Ortaya çıkan görüntüler ile ilgili de kendisi ile bir görüşme yaptım. 2020 yılında 60 gün izne ayrılmıştı. O dönem Bir telefoncu arkadaşına yardım etmeye gidiyormuş. O paraların ve arabaların cep telefoncu olan arkadaşına ait olduğunu söyledi Zaten Belediyemizde asgari ücretle çalışan birisi ."dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
N.S
N.S - 2 hafta Önce

SALİH ÖZGÖNCÜ YALAN SÖYLÜYOR... HEM ŞOFÖRÜ, HEM SEKRETERİ, HEM ÖZEL KALEMİ VB.

SIRADAKİ HABER

banner310