Öğretmenlerden Başkan Büyükkılıç’a Bir Buket Çiçek

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile yurdun her köşesinde fedakârca görev yapan tüm öğretmenlerin bu anlamlı günlerini kutladığını söyledi.

Öğretmenlerden Başkan Büyükkılıç’a Bir Buket Çiçek

Melikgazi Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme ile Çocuk Meclisi kurslarında eğitim veren öğretmenlere, 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir araya gelerek akşam yemeği ikramında bulunan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, öğretmenlere Muharrem Ayı ile özleşen aşure ikramında da bulunulduğunu kaydetti. Kutlama programına Melikgazi Belediyesi Başkan Yardımcıları, Belediye daire müdürleri ile Melikgazi Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim kursları ile Çocuk Meclisi kurslarında görevli öğretmenler katıldı.

Eğitimin ve eğitimcinin dostu olduğunu, yatırım ve hizmetlerle de

Melikgazi Belediyesi’nin eğitimin ve eğitimcinin dostu olduğunu; yatırım ve hizmetlerle de her zaman tescillediğini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi olarak 2000 yılında Keykubat Mahallesi’nde çok amaçlı ve büyük ölçekli bir park yaparak 24 Kasım Öğretmenler Parkı ismini vermiştik. O günden bugüne kadar yatırım, onarım ve bakım yapmadığımız okul kalmamıştır. Bu yetmediği gibi 12 okul inşa ederek bölge halkının hizmetine sunduk. Bugüne kadar onlarca okulda öğretmenler odası tanzim ve döşemesi yaptık. Okullara açık alan ve kapalı alan spor sahaları, vermiş olduğumuz eğitim kursları, hep eğitim ve eğitimciye yapılan yatırımlardır.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310