banner257

OSB’de Başkan Büyükkılıç Eşliğinde ‘Katı Atık ve Çevre' Konulu toplantı Düzenlendi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri OSB, Mimarsinan OSB ve İncesu OSB yönetim kurulu başkanları ve KASKİ Genel Müdürü’nün katılımlarıyla ‘katı atık’ ve ‘çevre’ konulu istişare toplantısı gerçekleştirdi.

OSB’de Başkan Büyükkılıç Eşliğinde ‘Katı Atık ve Çevre' Konulu toplantı Düzenlendi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç liderliğinde, Kayseri OSB, Mimarsinan OSB ve İncesu OSB yönetim kurulu başkanları ve KASKİ Genel Müdürü’nün katılımlarıyla ‘katı atık’ ve ‘çevre’ konulu istişare toplantısı gerçekleştirdi. Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Karabulut ve İncesu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Baktır ile KASKİ Genel Müdürü Özgür Özel, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Buket Ergin ve bürokratlar katıldı.

Toplantı sonrası açıklama yapan Büyükkılıç, “Gururumuz olan organize sanayilerimiz, üreten, ihracat yapan, ülkemize istihdam ve katma değer sağlayarak Kayseri’mizi onurlandıran başkanlarımızın şahsında tüm üreticilerimize teşekkür ediyorum. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak şehrin çevre ile ilgili her konusuna sahip çıkan, daha yaşanılabilir bir çevre yönünde gayret gösteren yaklaşım ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlgili konularımızı istişare ettik. Sağ olsunlar, her zamanki Kayseri’mize katkı sağlayan yapıcı yaklaşımlarıyla Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile işbirliğini ön plana çıkaran bir yaklaşım sergilediler. Değerli başkanlarımıza, müdürlerimize, daire başkanlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER