ÖZDEVECİOĞLU VE KARAKOÇ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Prof.Dr. Mahmut Özdevecioğlu-Figen Özdevecioğlu çiftinin Mimar kızı Esra Özdevecioğlu ile Rıfat Karakoç-Ayşe Karakoç çiftinin Mühendis oğlu Yusuf Karakoç önceki akşam nişanlandı. Genç çiftin nişan yüzüklerini damadın dayısı Ahmet Biçici ile gelin kızın amcası Orhan Özdevecioğlu taktı.

ÖZDEVECİOĞLU VE KARAKOÇ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Nişan töreni öncesinde kız isteme merasimi gerçekleşti. Esra Özdevecioğlu’nu, İş adamı amcası Orhan Özdevecioğlu, babası Prof. Mahmut ve Anne Figen Özdevecioğlu çiftinden, Yusuf Karakoç’a, Eğitimci ve Siyasetçi dayısı Ahmet Biçici ve gazeteci amcası Selahattin Karakoç istedi. Ardından her iki aile akrabalarının katılımıyla yüzük takma töreni gerçekleşti.

SADE BİR TÖRENLE NİŞANLANDILAR

Özdevecioğlu ailesinin Gülkent Sitesi’ndeki evlerinde, güzel bir organizasyonla yapılan nişan törenine Özdevecioğlu ve Karakoç ailelerinin yakın akrabaları ile eşleri ve çocukları da katıldı. Prof.Dr. Mahmut Özdevecioğlu ve eşi Figen Özdevecioğlu, Rıfat Karakoç ve eşi Ayşe Karakoç çiftlerinin yetiştirdiği evlatlarının bu mutlu günlerinde; Kız tarafının amca, dayı, teyze, hala ile eş ve çocukları. Damat tarafının amca, dayı, teyze, hala ile eş ve çocukları genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. İş dünyasının önde gelen bazı(akraba)isimleri ise Özdevecioğlu ve Karakoç ailelerinin mutluluklarını paylaştı.

KAYSERİ YEREL HABER - Genç çiftlere bir ömür boyu sağlık yaşam ve mutluluklar diler…

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2022, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER