banner257

ÖZDOĞAN: ŞEHRİMİZİN RENGİNİ MAVİYE ÇEVİREBİLİRİZ

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan artan koronavirüse vaka sayılarına dikkat çekerek, “Covid19'u birlikte yenebilir, şehrimizin rengini maviye çevirebiliriz” dedi.

ÖZDOĞAN: ŞEHRİMİZİN RENGİNİ MAVİYE ÇEVİREBİLİRİZ

Koronavirüs nedeniyle işlerin etkilenmesine rağmen belediye olarak süreci en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını söyleyen Başkan Bilal Özdoğan son günlerde artan vaka sayılarına dikkat çekti. Hacılar Belediyesi olarak pandemi sürecinde 400 bin adet maske ürettiklerini hatırlatan Özdoğan, ‘’Elimizdeki maskeleri kamu kurum ve kuruluşlarına ve vatandaşlarımıza ücretsiz veriyoruz. Bunun yanı sıra çocuk maskesi de üreterek küçük yavrularımızın sağlığını koruma adına çalışmalarımız sürüyor” diyerek şöyle devam etti;

“Özellikle yaşlı, hasta ve bağışıklığı düşük olan kişilerin sıklıkla kullanmış olduğu banka, sağlık ocağı, postane, eczaneler günlük olarak insan sağlığına zarar vermeyen özel dezenfektanlarla düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Kaymakamlık, Belediye, Emniyet, Jandarma, İlçe Sağlık müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü binaları gibi halkın yoğun kullandığı alanlar gün aşırı olmak üzere dezenfekte edilmektedir. Ayrıca ilçemizde kurulan VEFA Sosyal Destek Grubumuz vasıtasıyla vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacına cevap vererek onların bu süreçte mağdur olmamaları için gayret gösteriyoruz. Unutmayın Maske-Mesafe-Temizlik kurallarına riayet ederek Covid 19'u birlikte yenebilir, şehrimizin rengini maviye çevirebiliriz.”"

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2021, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310