banner257

ÖZHASEKİ DERNEK VE VAKIFLARLA GÖRÜŞTÜ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bazı dernek ve vakıf yöneticileri ile bir süre görüştü. Başkan Özhaseki'yi Lösemi-Lenfoma Hasta Yakınlarıyla Dayanışma Derneği, TED Kayseri Koleji Vakfı ve Atlas Eğitim Kurumları yöneticileri ziyaret etti.

ÖZHASEKİ DERNEK VE VAKIFLARLA GÖRÜŞTÜ
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye günün ilk ziyaretini Lösemi-Lenfoma Hasta Yakınları Dayanışma Derneği üyeleri yaptı.

Dernek Başkanı Feride Hande Gemici, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Ünal'ın da yer aldığı ziyarette dernek çalışmalarıyla ilgili Başkan Özhaseki'ye bilgi verildi. Dernek Başkanı Feride Hande Gemici dernek olarak özellikle Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi görmekte iken yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlara yardım etmeye çalıştıklarını söyledi.

Başkan Özhaseki daha sonra TED Kayseri Koleji Vakfı yöneticileriyle bir süre görüştü. Ziyarette TED Kayseri Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Özbakır ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Prof. Dr. Özbakır yaptıkları çalışmalarla ilgili Başkan Özhaseki'ye bilgi verdi.

Başkan Özhaseki'ye günün bir diğer ziyaretini ise Atlas Eğitim Kurumları yöneticileri yaptı. Ziyarete, Atlas Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Önem, yönetim kurulu üyeleri ve Genel Müdür Erdoğan Ayata katıldı.


 
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306