banner257

Palancıoğlu, Dursun Koca Cami’yi İnceledi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, TOKİ Demokrasi Mahallesi’nde hayırsever işbirliği ile yapımı tamamlanan Dursun Koca Cami’nin inşaatında incelemelerde bulundu.

Palancıoğlu, Dursun Koca Cami’yi İnceledi

Melikgazi’ye rekor sayıda hizmet yaptıklarını ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, “Caminin hızla tamamlandığını söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyesi olarak sağlık ocağı, cami, okul, sosyal tesis yapmaya devam ediyoruz. Hayırseverlerimizle işbirliği içinde güzel hizmetlere imza atıyor, ihtiyaçları bir bir gideriyoruz. 443 kişi kapasiteli olacak Dursun Koca Cami 645 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

TOKİ bölgesinde oturan tüm vatandaşlarımız ibadet ihtiyaçlarını burada karşılayabilecekler. Bayramdan sonra buranın da açılışını yapacağız, şimdi peyzaj çalışmalarına başlıyoruz. Melikgazi olarak gerçekten rekor sayıda hizmeti vatandaşlarımıza buluşturuyoruz. Şu anda tam 13 tane okul inşaatımız devam ediyor, bir kısmı bitti açılmak üzere.

8 tane sağlık ocağı yaptırıyoruz, 9 tane cami, 5 tane de Kur'an Kursu 5 tane de sosyal tesis yapıyoruz. Dolayısıyla sanki yeni bir ilçe kuruluyor gibi büyük yatırımlar yapıyoruz vatandaşımızın ihtiyacını tek tek karşılıyoruz. Hayırlı olsun inşallah. Cenabı Allah güzel ve hayırlı ibadetler yapmayı nasip eylesin.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip Keser
Galip Keser - 2 hafta Önce

başkanın yaklaşık 6 kişiyle ve belediyeye ait 2 araçla cami inşaatı incelenmesinin ne tür bir haber değeri var. bu incelemenin Melikgazi'de yaşayanlara ne faydası var. madem başkan mesaisini cami inşaatını incelemeye harcamış inceleme sonuçlarını paylaşsında kendisinin ve yanındaki 6 kişinin mesaisini boşuna harcamadığını anlayalım.

SIRADAKİ HABER

banner340