banner257

Palancıoğlu, Hunat Camii'nde Sahur Yaptı

Melikgazi Belediyesi, Kadir Gecesi dolayısıyla Hunat Camii'nde sahur programı düzenledi.

Palancıoğlu, Hunat Camii'nde Sahur Yaptı

Ramazan ayının manevi değerleri ile vatandaşlarla bir araya geldiklerini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Hunat Camii’nde hemşehrilerimizle birlikte Kadir Gecesi’nin rahmetiyle, sahur soframızı paylaştık. Kadir Gecesinde sahurun ve seherin bereketini birleştirmek ve sahurda birlikte olmak için vatandaşlarımızla bir araya geldik.

Melikgazi Belediyesi olarak, sosyal belediyecilik adına bazı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz. Milli, manevi ve inanç değerlerimizin korunması ve yaşatılması adına hizmetlerimiz devam ediyor. Bu gecede çok şükür Ramazan’ın iklimine uygun maneviyatlı bir gece yaşadık. Bu programlar; gelecek neslin yetişebilmesi ve gelecek yıllara bu değerlerimizi koruyarak aktarabilmemiz için çok önemli.

Ramazan Ayı’nın özünde birlik, beraberlik ile paylaşma ve yardımlaşma vardır. Tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyor sahur programımıza katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut kaş
mahmut kaş - 3 hafta Önce

bize ne. bunun eylemin nasıl bir haber değeri var. kim nerde ne yiyip içiyorsa yesin içsin millet aş derdinde bunlar yiyip içme.. yazıklar olsun ne hale getirdiniz memleketi.

SIRADAKİ HABER

banner340