banner257

"Planlı ve Modern Yapılaşma da İşbirliği Önemli"

Başkan Büyükkılıç, Mimarlar Odası Kayseri Şubesi'ni Ziyaret Etti.

"Planlı ve Modern Yapılaşma da İşbirliği Önemli"

Mimarlar Odası Kayseri şubesini ziyaret ederek mimarlar ile sohbet eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç “Melikgazi İlçesi gelişiyor, büyüyor ve bunu da planlı, modern şehircilik ilkeleri ile gerçekleştiriyor ise bunda meslek odaların büyük katkısı ve desteği vardır. Melikgazi Belediyesi olarak Mimarlar Odası ile adeta ortak çalışıyoruz. Çünkü tüm yapılar da mimarların imzası bulunmaktadır. Mesleki oda ve belediye işbirliği sonucu örnek ve model bir Kayseri gelişmesi sağlanmıştır. Şu anda Kayseri Mimarlar Odası çok özel konumdadır. Çünkü ilk kez bir bayan mimar oda başkanı olarak hizmet vermektedir. Kendilerini ve ekibini kutluyorum” dedi. 1988’de temsilcilik olarak açılan Mimarlar Odası Kayseri Şubesinin,1992 yılından itibaren oda olarak hizmet verdiğini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, Oda Yönetim kurulu ile oda üyelerine çalışmalar hakkında bilgiler vererek, belediye ile mesleki oda olarak ortak çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

Mimarlar odası yönetim kurulu ile birlikte

Mimarlar Odası Kayseri Şubesi Başkanı Eda Velibaşoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile oda üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç’ın çalışmaların hem yakinen takip ettiklerini, hem de bu şehirde yaşayanlar olarak hizmet ve yatırımlardan bire bir yararlandıklarını kaydettiler.

Her zaman işbirliği ve ortak projeler ile çalışmak istiyoruz

Kamu kurum ve kuruluşlar ile her zaman işbirliği ve dayanışma içerisinde olmak istediklerini belirten Mimarlar Odası Başkanı Eda Velibaşoğlu, Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç’ın bu anlamlı ve destek veren ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner315

banner307

banner306