banner257

Remax Forum Kayseri Şubesi Hizmete Girdi

Türkiye genelinde en çok gayrimenkül satışı yapan Remax Forum un Kayseri şubesi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa siyaset ve iş dünyasından şok sayıda davetli katıldı.

Remax Forum Kayseri Şubesi Hizmete Girdi

Remax Forum Kayseri şubesi Kocasinan ilçesine bağlı sahabiye mahallesinde düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa siyaset iş dünyası ve gayrimebkül sektörü başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Kayseri de gayrimenkül sektöründe daha nezih bir ortam da danışmanlık hizmeti vermek için Remax Forum Kayseri şubesini hizmete açtıklarını söyleyen firma yönetim kurulu Başkanı Fatih Tanrıver kurumsal yapılaşma çevresinde 20’nin üzerinde danışmanla iş istihdamına büyük katkı sağladıklarını belirtti. Açılışa katılan ak parti Kayseri millet vekili İsmail Tamer ise konuşmasında hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Bu tür firmaların kurumsal yapıya çok önem verdiğini söyleyen Tamer Allah yollarını açık etsin dedi. Konuşmaların ardından hep birlikte açılış kurdelası kesildikten sonra açılışa katılanlara firma hakkında bilgiler verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER