banner257

Sahabiye Kentsel Dönüşümde 380 sözleşme imzalandı

Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi’nin üçüncü uygulama etabında 621 bağımsız bölümden 380’i için görüşmelerin tamamlanarak sözleşmelerin imzalandığı açıklandı. Kalan bölümler içinse görüşmeler devam ediyor.

Sahabiye Kentsel Dönüşümde 380 sözleşme imzalandı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen ve kuzeyinde Oğuz Caddesi, batısında Yıldırım Caddesi, güneyinde Prof. Fevzi Fevzioğlu Caddesi, doğusunda ise Açık Sokak ile çevrelenen Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi 3’üncü uygulama etabında hak sahipleri ile görüşmeler devam ediyor. Sahabiye Kentsel Dönüşüm projesinin 3’üncü uygulama etabının tamamlandığını belirten Büyükkılıç, “Bir hafta gibi kısa bir sürede, mevcutta bulunan 621 adet bağımsız bölümden, 380 adet bağımsız bölümün uzlaşma görüşmesini tamamladık ve sözleşmesi imzalandı. Şimdiden hak sahiplerine hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Proje kapsamında 76 bina, 535 konut, 64 iş yeri ve 22 adet depo alanı olmak üzere toplam 621 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Sözleşme imzalanmayan hak sahipleriyle görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2022, 14:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abuzer yurdakul
Abuzer yurdakul - 4 ay Önce

Sahabiye projesi nezaman bitecek benim dairem var helvacı dede türbesinin yaninda

SIRADAKİ HABER