Şanlıünal Camii Açılışa Hazırlanıyor’

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Yeşilyurt Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırseverlerin işbirliği ile yapılan Hamdi Şanlıünal Camini inceleyerek son durumu hakkında bilgi aldı.

Şanlıünal Camii Açılışa Hazırlanıyor’

Camimizin Artık çevre düzeni de hemen hemen tamamlandı. Açılışa hazır hale geldi. İnşallah Hamdi Zarife Şanlı Ünal camimiz geçtiğimiz yıl başlamıştı, tam bir yıl içerisinde bitti. Oldukça nitelikli güzel bir cami oldu. İnşallah yakında buranın açılışını yapacağız. Sadece camiye değil aynı zamanda buranın çevre düzenlemesi yeşil alanları ve ağaçlandırılmasını yapıyoruz.

Yine çınar ağacı gördüğünüz gibi yaklaşık 7 ile 8 metre uzunluğunda 15-20 yaşında güzel bir çınar ağacında buraya diktik sadece bir tane değil gördüğünüz gibi buradan her tarafta ağaçlandırmaya özen gösteriyoruz Dolayısıyla burada cemaat geldiğinde sanki 20 yıllık camide namaz kılıyor gibi namaz kılacak hayırlı olmasını dilerim.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemal
Cemal - 2 ay Önce

cami yaptırmakla müsluman halka şirin görunmenin bir faydası yok aş iş emek bekler o adunu dik sonunu hüsran kuruyor göreceğiz

SIRADAKİ HABER