banner257

Sarız’da İşler Tıkırında!

Sarız Belediyesi’nin mahallelere hizmeti devam ediyor. Başkan Baki Bayrak, Ördekli-Tavla-Dallıkavak ve Kırkısrak hattı yol genişleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Sarız’da İşler Tıkırında!

Sarız Belediye Başkanı Baki Bayrak göreve geldiği günden itibaren mahallelerde yaptığı çalışmalar göz doldurmaya devam ediyor. Başkan Baki Bayrak bu seferde Ördekli-Tavla-Dallıkavak ve Kırkısrak hattı yol genişleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Bayrak, “ Vatandaşlarımız tarafından dile getirilen ve önem arz eden Binboğa bağlantı yolu olarak bilinen Ördekli-Tavla-Dallıkavak ve Kırkısrak hattı olan yolun genişletme yapım çalışmaları başlamıştır. Dayıoluk mahalle muhtarımızın belediyemize resmi müracaatı ile, Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerimiz Kürşat Erkek ve Ümit Coşkun’un takibi ile sonuçlanarak , yapımına başlanıldı. Yapılan çalışmaları yerinde inceledik.

Bizlere olan desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Memduh Büyükkılıç’a çok teşekkür ederiz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310