banner311

Sayın Başkan Buranın Hali Nedir?

Kocasinan İlçesine bağlı Oruç Reis Mahallesinin son hali yürekleri sızlattı. Kocasinan Belediyesinin kamyonlarının da çöp döktüğü alanı gezen İYİ Partili Kazım Yücel, Başkan Ahmet Çolakbayrakdar’a seslendi.

Sayın Başkan Buranın Hali Nedir?

Okulların açılmasına kısa bir süre kala Kocasinan İlçesine bağlı Oruç Reis mahallesinin hali isyan ettirdi. Eğitime başlayacak olan okulun hemen arkasında adeta çöp dağ olan alanı ziyaret eden İYİ Partili Kazım Yücel, mahalle sakinleri ile görüştü.

Oruç Reis mahallesinde oturan vatandaşlar, “Çöp dökme yeri oldu bizim mahalle. Belediyenin kamyonları da buraya çöp bırakıp gidiyor. Bir çok kez uyardık ama yinede döktüler. Bu manzaranın bir an önce temizlenmesini istiyoruz. Bu çöp buraya yakışmıyor. Sağlığımızı da tehdit ediyor.”dediler.

Çöp yığınların içinde vatandaşlarla konuşan İYİ Partili Kazım Yücel, “Kocasinan, Oruçreis Mahallemizden ÇÖP SEL görünüm. Mahalle, işyerleri ve okul arasında çöp toplama merkezi. Mahalle halkı sağlıksız ortamda yaşam mücadelesi veriyor, haftaya da, okul açılacak.”ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289