SPOR. A.Ş.’DEN EĞİTİME DESTEK

Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. her yıl olduğu gibi bu yıl da belirlenen köy okullarına kitap ve kırtasiye yardımında bulundu. Kitap ve kırtasiye malzemeleri Büyük Bürüngüz İlköğretim Okulu Müdürlüğüne teslim edildi.

SPOR. A.Ş.’DEN EĞİTİME DESTEK
Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş., İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan istişare sonucu ihtiyaç duyan köy okuluna eğitim desteği verdi. Büyük Bürüngüz İlköğretim Okulu öğrencilerine verilen kitap ve kırtasiye malzemeleri, Spor A.Ş. tarafından düzenlenen bir kampanya sonucu temin edildi.

Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Koordinatörü Ali Üstünel, düzenledikleri kampanya ve Spor A.Ş. çalışanlarının bu kampanyaya verdikleri destek sonucu temin ettikleri kitap, kırtasiye malzemeleri ve oyuncakları okul müdürlüğüne teslim ettiklerini belirtti. Üstünel, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın Büyükşehir Belediyesi tarafından önemli ve öncelikli değerlendirilen hususlardan olduğunu söyledi.

Büyük Bürüngüz İlköğretim Okulu Müdür Vekili Salih Can da Büyükşehir Belediyesine eğitime verdiği bu destekten dolayı teşekkür etti.


 
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 13:37

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310