banner257

Taha Carım Bulvarı 4. Etap Da Asfaltlama Çalışması

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Taha Carım Bulvarı 4. Etap yol çalışmasının tamamlandığını ve alternatif bir yol olarak Kayseri trafiğinin nefes alacağını ve sadece ulaşımda değil ekonomiye ve sosyal yaşama da katkı sağlayacağını söyledi.

Taha Carım Bulvarı 4. Etap Da  Asfaltlama Çalışması

Toplam 5000 metre uzunluğunda 25 metre genişliğinde…

Şehir içi büyük yollara büyük önem verdiklerini ana artel olarak bilinen bu yolların aslında seri ve güvenli ulaşıma birçok katkısı olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh BüyükkılıçMelikgazi Belediyesi olarak Taha Carım Bulvarı 4. Etap yol çalışması tamamlandı. Toplam 5000 metre uzunluğunda 25 metre genişliğinde olan bu bulvarın açılması ile 6 mahallede trafikte rahatlama sağlandı. Bölgenin planlı yapılanmasına, modern çok katlı binaların inşaatı, dolayısı ile ekonomiye ve sosyal yaşamın değişmesine ve gelişmesine katkı sağlayacaktır. Taha Carım Bulvarı 4. Etap çalışması sonucunda Kazımkarabekir Mahallesi TOROS CADDESİ ile Esentepe Mahallesi GİRNEŞEHİTLER CADDESİNE bağlandı. Dolayısı ile ilçenin batı bölümünde daha kestirme bir yoldan ulaşımını sağlayacaktır. Taha carım asfaltlama çalışması için ise yaklaşık 18 bin ton asfalt kullanıldı dedi.

Yüksek gerilim elektrik hattı kaldırıldı…

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Yol çalışması sırasında Telekom, Kcetaş, Kayseri Gaz, KASKİ gibi alt yapı kuruluşları ile ortak çalışma yapıldığını sözlerine ekledi

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2017, 19:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306