banner311

Tiyatro Şöleni Beğeni Topladı

Kayseri Seyyid Burhaneddin Gençlik Merkezi’nin düzenlediği program kapsamında ‘Özgürlük’ adlı tiyatro oyunlarıyla Türkiye ikincisi olan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro ekibi Melikgazi Yurdu Konferans Salonunda oyunlarını gösterime sundu.

Tiyatro Şöleni Beğeni Topladı

Kayseri Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro ekibi, Seyyid Burhanddin Gençlik Merkezi’nin düzenlediği program kapsamında, ‘Hayallerini Sahneye Taşı’ tiyatro yarışmasında ‘Özgürlük’ adlı oyunla katılım sağlandı. Türkiye İkincisi olan Güzel Sanatlar Lisesi ekibi, Melikgazi Yurdu Konferans Salonunda Oyunlarını gösterime sundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Gençlik Merkezi Müdürleri ve Melikgazi Yurdunda barınan öğrencilerin izlediği Tiyatro beğenileri topladı. Tiyatro oyunu ve müzik dinletisinin olduğu programa katılan Müzisyenler Zekai Önder, Tuncer Akarsu ve Samet bakkal gençlere güzel bir müzik şöleni yaşattı.

Program sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı Türkiye İkincisi olan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Ekibine Başarı Belgesi takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289