banner257

Turhal’da rüzgar Kayseri Şeker’den yana esiyor

KAYSERİ Şeker, bünyesine kattığı Turhal Şeker Fabrikasını 84’üncü kampanya dönemine yetiştirmeye çalışıyor.

Turhal’da rüzgar Kayseri Şeker’den yana esiyor
KAYSERİ Şeker, bünyesine kattığı Turhal Şeker Fabrikasını 84’üncü kampanya dönemine yetiştirmeye çalışıyor.

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Başkan Vekili Avni Hokkaömeroğlu, yönetim kurulu üyesi Harun Halıcı, denetim kurulu üyesi Menderes Baran, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atilla Yalçın, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdür Yardımcıları Kazım Duygulu, Hulusi Yüksel, Şeker İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı İbrahim Dayı ile birlikte Turhal Şeker Fabrikasında çalışanlarla bir araya geldi.

Başkan Akay, Turhal Şeker Fabrikasındaki kampanya hazırlıklarının beklenenden daha hızlı devam ettiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Akay, Turhal Şeker Fabrikasını, 84’üncü kampanya döneminde çalıştırma hazırlıklarını yoğun tempoda sürdüren çalışanlara teşekkür ederek şöyle konuştu:

“İşletmede ve diğer birimlerde çalışan arkadaşlarımızın gayretini, işlerine olan heveslerini, mutlu şekilde çalışmalarını görüyorum. O tablo karşısında çok duygulandığım anlar bile oluyor. Bu nedenle baştan beri bu mücadeleyi ortaya koyan bütün arkadaşlarıma şükranlarımı ifade ediyorum. Bu bizim için bir gurur meselesidir. Biz Kayseri Şeker olarak ağır bir yükün altına girdiğimizin farkındayız. Ama bu yükün altına girerken çalışanlarımızın azmine, çalışkanlığına, bilgi ve tecrübesine güvenerek hep beraber ekip olarak bu işi başarmak niyetiyle girdik. Buradaki gayretli ve başarılı çalışmalarımız nedeniyle de Turhal ve bölgede ihale sürecinde oluşturulmaya çalışılan olumsuz hava tamamen sona ermiştir. Oluşan bu olumlu hava sonrasında, gerek kamu kurum temsilcileri, gerek STK temsilcileri ve ziyarete gelen herkes bize yardımcı olmak için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Bu da bizi ayrıca mutlu etmektedir. Bizim Kayseri ve Boğazlıyan’da yapmış olduğumuz kardeşçe çalışmanın daha güzel örneğini sizlerin başaracağına ve Turhal Şeker Fabrikasına gelen çalışanlarımızın büyük Kayseri Şeker ailesini en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.”


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310