banner257

“Ucuz Satıyorum Diye Ceza Kestiler”

Kayseri zabıtası seyyar satılara göz açtırmıyor. Traktörü ile sokak sokak patates satan Ömer Yılmaz, zabıtanın kendisine ucuz patates sattığı için ceza kestiğini ileri sürdü. Kocasinan Belediyesi Zabıtaları Yılmaz’a kabahatler kanununda ceza 277 TL ceza kesti.

Kayseri’de traktörü ile mahalle, mahalle, sokak, sokak gezerek patates satan pazarcı Ömer Yılmaz, zabıtalardan dertli. Vatandaşa ucuz patates satmak için gezdiğini dile getiren Yılmaz, zabıtanın çok fazla ceza yazdığından yakındı.

Patatesi 3 TL ile 5 TL arasında sattığını dile getiren Yılmaz, “ Zabıta ile başımız dertte. Ben ucuza patates satıyorum diye bana ceza kestiler. Zaten vatandaşın alım gücü yok. Bende ucuza satıyorum. Seyyar satıcılara biraz daha destek olunmasını istiyorum. “dedi.

Traktörü ile patates satan pazarcıya Kocasinan Belediyesi zabıta ekipleri tarafından kabahatler kanununda 277 TL idari para ceza kesildi.

Haber: Selahattin KARAKOÇ

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2022, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil fidan
Halil fidan - 2 ay Önce

Başkanlara sesleniyorum cumyurbaşkanımız boşyerbırakmayın ekindiyor sizinzapıtalarınız köylüye malsattırmıyor dahadün örenşehirli arkadaşlagörüştüm kendisi zepzeekipsatıyordu zapıtaylatartıştım napalım ekmiyelimmi oylumdedim yüzümekarşı resmen ekmehacemmidedi dedi yazıklarolsun oyumuz haramolsun resmen cumhurbaşkanımıza muhalefet yapıyorlar artık bubaşkanlar deyişmeli

SIRADAKİ HABER

banner340