banner311

“Ülkü Ocakları Türk Milletinin 57. Alayıdır”

Türkiye Kamu-Sen Kayseri İl Temsilcisi Kamil Ünal, “Yunan kökenli bir Demokrat Parti milletvekili tarafından 24 Eylül 2021 tarihinde ABD Temsilciler Meclisine verilen, ‘Ülkü Ocaklarının 'yabancı bir terör örgütü olup olmadığının araştırılmasını' öngören madde tasarısı kabul edilmiştir. Bu kararla ABD, Ülkü Ocaklarını hedefine koymuştur. “dedi.

“Ülkü Ocakları Türk Milletinin 57. Alayıdır”

Türkiye Kamu-Sen Kayseri İl Temsilcisi Kamil Ünal şunları söyledi: “Kurulduğu günden bu yana: “Ne Amerika, ne Rusya, ne Çin;Her şey Türk’e göre, Türk tarafından, Türk için” parolası ile, Emperyalist emellere karşı, Türklük gurur ve şuuru, İslam ahlak ve faziletiöğretisini esas alarak mücadele eden Ülkü Ocakları, elbette ki, emperyalistlerin hedefinde olacaktır. Eğitimden kültüre, sanattan spora birçok alanda faaliyetler yapan, Aziz Sancar gibi bilim adamlarını, Fırat Çakıroğlu gibi çelik yürekleri yetiştiren Ülkü Ocakları, emperyalistlerin sızamadıkları, yönlendiremedikleri, yozlaştıramadıkları müstesna kuruluşlardan en önemlisidir. Dün Ülkü Ocaklılar olarak: Sovyet emperyalizmine ve iş birlikçilerine karşı şanlı bir mücadele verdik. Amerikan emperyalizminin “Bizim çocukları” olan 12 Eylül darbecilerinin her türlü işkencelerine rağmen inançlarımızdan bir adım dahi geri atmadık. Karabağda Ermenilere, Bosnada Sırplara, Çeçenistanda Ruslara karşı mücadelelerinde kardeşlerimizle birlikte olduk. Afrinde, Fırat Kalkanında ihanetin göğsüne hançer gibi saplanan Mehmetçiğin elleri Bozkurt, dillerinde Kızılelma vardı. Yerli işbirlikçilerinin 15 Temmuz hain kalkışmasında meydanları tuttuk, ABD’nin köpeklerine yol vermedik. Evet, Emperyalizm, hedefine Ülkü Ocaklarını koymuştur, bunun sebebi gayet açıktır. Ve bu durum Ülkü Ocaklarının doğru yolda olduğunun en önemli göstergesidir. Ülkü Ocakları, doğru bildiği yolda, hiçbir sapma olmadan İlay-ı Kelimetullah ve Nizam-ı Aleme kadar mücadelesine devam edecektir. Ülkü Ocakları, Türk milletinin 57. Alayıdır ve 57. Alay Çanakkale’de albayından erine kadar şehit düşmüş birliğimizin adıdır. Eğer bir gençlik teşkilatı kendini böylesine ulvi bir yapıyla özdeşleştiriyorsa, o milletin geleceğinden asla endişe edilmez. Ülkü Ocakları, devlet ve milletimizin bekasının teminattır.

Elbette ki, Türk milletine savaş açan PKK/PYD/YPG terör örgütlerine tırlar dolusu silah ve mühimmat verenler, Ülkü Ocaklarını hedef alacaklardır. Elbette ki, Türk demokrasisine darbe yapmaya kalkışan, yüzlerce vatan evladının kanı elinde bulunan Fetö terör başını ülkelerinde barındırıp, Türk adaletine teslim etmeyenler Ülkü Ocaklarını hedeflerinin odak noktasına kayacaklardır. Türkiye Kamu-Sen Kayseri İl Temsilciliği olarak ilan ediyor ve haykırıyoruz: Amerika’da Temsilciler meclisinde alınan kararı, oy verenleri lanetliyoruz. Bu karar ayaklarımızın altındadır ve hiçbir hükmü yoktur. Emperyalizmle mücadelesinde Ülkü Ocaklarımızın her zaman yanında olacağız. Buradan, Tüm Milli-İslami düşünceye sahip, Emperyalizme düşman olan vatandaşlarımıza da çağrıda bulunuyoruz: Gün birlik günüdür. Gün Ülkü Ocaklarının yanında olma günüdür. Kahrolsun şer odakları, Yaşasın Ülkü Ocakları.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289

banner305