banner257

Vali Günaydın, Melikgazi Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Vali  Günaydın, Melikgazi Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Melikgazi Belediyesi Hizmet Binası Protokol girişinde Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Başkan yardımcıları tarafından karşılanan Vali Şehmus Günaydın, ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Kayseri'deki belediye çalışmaları örnek gösterilmektedir. Hatta Kayseri modeli diye yeni bir ekol oluşturulmuştur. Bu kolay elde edilen bir çalışma değil. Bilgi, birikim, ekip ruhu ve iyi bir planlama ile oluşmuştur. En önemlisi hizmet etme sevdasının bir sonucudur. Melikgazi Belediyesi, Kayseri'de nüfusun yüzde 50'sine hizmet vermektedir. Çalışmalarını yakından takip etmekteyim”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç ise Kayseri Valisi Şehmus Günaydın’ın ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını ifade ederek “Şehrin toplam nüfusunun yüzde 50’si ilçemiz sınırları içerisinde yaşamaktadır. Üç Üniversite, Organize Sanayi Bölgesi, Serbest Bölge, Çarşı ve bankalar gibi ekonomik değerler ile Bel-Sin, Beyazşehir, Toki gibi toplu konut alanları ilçe sınırları içerisindedir. Belediye yatırımlarımızdan Kentsel Dönüşüm ve Sosyal Konutlar, Geri Dönüşüm Tesisleri, Meslek Edindirme Kurslarımız uygulaması başarı ile gerçekleştirilen hizmetler olarak örnek gösterilmektedir” dedi.

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Melikgazi Belediye ziyaretinde Melikgazi İletişim Merkezi’ni gezerek MİMER’in görevleri, uygulaması ve çalışma tekniği hakkında bilgiler aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310