banner257

Vali Günaydın’dan İade-i Ziyaretler

Vali Şehmus Günaydın, Kayseri Valiliği görevine atanması dolayısıyla kendisine hayırlı olsun ziyaretin-de bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke’ye iade-i ziyarette bulundu.

Vali Günaydın’dan İade-i Ziyaretler

Vali Şehmus Günaydın, Kayseri Valiliği görevine atanması dolayısıyla kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke’ye iade-i ziyarette bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kayseri Valiliği görevine başlayan Vali Günaydın, ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’ten brifing alan Vali Günaydın, Kayseri’nin bir uyum ve birliktelik şehri olduğunu ifade etti.

Kurumlar arası uyumun devamı için kent olarak birlikte yürütülecek çalışmaların öneminden bahseden Vali Günaydın, “Birlikte çalışacağımız arkadaşlarımızı hem yerlerinde görmek hem de iade-i ziyaret gerçekleştirmek amacıyla ziyaretlerde bulunduğunu” söyledi.

Bu ziyaretin ardından Garnizon Komutanlığını ziyaret eden Vali Günaydın, burada da Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke’den bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310