banner257

Vali Günaydın’dan Özel Harekât Müdürlüğüne Geçmiş Olsun Ziyareti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Özel Harekât Müdürlüğünü ziyaret ederek, suç ör-gütüne yönelik düzenlen operasyon sonucu yaralanan polisimiz için geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vali Günaydın’dan Özel Harekât Müdürlüğüne Geçmiş Olsun Ziyareti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri Özel Harekât Müdürlüğünü ziyaret ederek, suç örgütüne yönelik düzenlen operasyon sonucu yaralanan polisimiz için geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlimizde suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyon kapsamında baskın yapılan evdeki şüphelilerden birisinin ateş açması sonucu bacağından vurularak yaralanan özel harekât polis memuru Burhan Karadağ için Vali Günaydın, Özel Harekat Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.

Vali Günaydın mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerimizin, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için durmadan çalıştığını ifade ederek, tüm güvenlik güçlerimizi çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Vali Günaydın, düzenlenen operasyonda yaralanan polis memuru Burhan Karadağ’a geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, “ Polis memurumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim şifa versin. İlimizin huzur ve güvenliği için çalışan tüm güvenlik güçlerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyareti sırasında Vali Günaydın’a, İl Jandarma Komutanı Nadir Çelik ve İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner312

banner306