Vali Şehmus Günaydın Kayseri Memur Sen’i Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Memur Sen Kayseri İl Temsilciliğini ziyaret etti. Vali Günaydın, ''Kayseri bir huzur şehridir, kardeşliğin, birliğin ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandı bir şehirdir, bu kardeşliğin devam etmesi hepimizi mutlu etmektedir'' ifadelerini kullandı.

Vali Şehmus Günaydın Kayseri Memur Sen’i Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın Memur Sen Kayseri İl Temsilciliğini ziyaret etti. Cami Kebir mahallesinde bulunan Memur Sen Kayseri İl Temsilciliği binasında gerçekleşen ziyarete Memur Sen’e bağlı Sendikalardan Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkanı ve Memur Sen Kayseri İl temsilcisi Aydın kalkan, Diyanet Sen Şube Başkanı İrfan Kaşıkçıoğlu,, Büro Memur Sen Şube Başkanı Talip Şahin, Bem Bir Sen Şube Başkanı Mehmet Karakaş, Toç Bir Sen Şube Başkanı Murat Kuzkale, Kültür Memur Sen Şube Başkanı Mahmut Harmancı, kadın komisyonu, Genç Memur Sen temsilcileri, şube başkan yardımcıları ve ilçe başkanları katıldı.

Kayseri Valisi Sayın Şehmus Günaydın ziyarette Kayseri’nin kamu hizmet standartlarını üst seviyelere çekmeye çalışıyoruz, devletimiz her türlü imkanı öğrencilerimize ve eğitim camiamıza sunmaktadır, bizlere düşen ülkemiz için vatanımız ve milletimiz için çalışmaktır, Kayseri bir huzur şehridir, kardeşliğin, birliğin ve paylaşmanın en üst seviyede yaşandı bir şehirdir, bu kardeşliğin devam etmesi hepimizi mutlu etmektedir ifadelerini kullandı.

Memur Sen Kayseri İl Temsilcisi Aydın Kalkan ise şu açıklamalarda bulundu. Kayseri’de 18 bin eğitim çalışanı 300 binin üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Kayseri’nin bir eğitim şehri olması için tüm eğitim camiası olarak çalışmaktayız, Sayın valimiz Memur Sen’e bağlı sendikalarımızın haklı taleplerini dikkate almaktadır, bizler Kayseri’de kamu hizmetinin kalitesinin artması için tüm iş kollarıyla birlikte ter dökmekteyiz. Sayın valimizin ziyareti Memur Sen İl Temsilciliği olarak bizleri mutlu etmiştir. Sayın Valimizin telefonu her daim bizlere açıktır bir iletişim problemi yaşamıyoruz. Bu ilgilerinde dolayı tüm sendika şubelerimiz adına Sayın Valimize teşekkür ediyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310