banner311

Yavuz: Vatan Hainlerinin Leşlerini istemiyoruz

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, düzenlediği basın toplantısında Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın ölümü ile ilgili olarak, "Eli kanlı teröristin şehitlerimizin kanı ile sulanan aziz vatan toprağına gömülmesine müsaade edilmemelidir" dedi.

Yavuz: Vatan Hainlerinin Leşlerini istemiyoruz

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz, basın toplantısı düzenledi.Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden terör örgütü PKK'nın elebaşı olan Abdullah Öcalan'ın kardeşi Osman Öcalan'ın Türkiye Topraklarında gömülmemesini talep eden Başkan Yavuz, "Hain terör örgütü içerisinde yıllarca askerimize, polisimize kurşun sıkan; ellerinde şehitlerimizin kanı olan, ne yazık ki 2019 yerel seçimlerinde TRT de beyanatları yayınlanan, aynı zamanda bebek katili Abdullah Öcalan’ın kardeşi olan Osman Öcalan’ın gebermesini büyük bir sevinçle öğrenmiş bulunmaktayız. Eli kanlı teröristin şehitlerimizin kanı ile sulanan Aziz vatan toprağına gömülmesine asla müsaade edilmemelidir. Bundan sonra geberecek bütün teröristlerin da mezar yeri belli olmayacak şekilde kaybedilmesi için yasal düzenlemelerin yapılmasını istiyoruz. Aziz vatanımızın kutsal toprağında vatan hainlerinin leşlerini istemiyoruz" dedi. (BGC)

YORUM EKLE
YORUMLAR
salih mutlu
salih mutlu - 1 hafta Önce

teröristin Anadolu'ya gömülmesinde mahsur görmeyen bir kişi var o da akp kayseri milletvekili hülya nergis. bunu da vurgulamanız gerekir başkan.

SIRADAKİ HABER

banner289