banner311

Yeniden Refah Partisi, İsrail'i Protesto Etti

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanlığı, Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarından dolayı İsrail'i protesto etti. İl Başkanı Önder Narin, "İsrail'e karşı somut ve sert adımlar atılmalıdır" dedi.

Yeniden Refah Partisi, İsrail'i Protesto Etti

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin ve yönetim kurulu üyeleri iftar sonrası Cumhuriyet Meydanında İsrail'i Mescid-i Aksa saldırısı nedeniyle protesto etti. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin, "Siyonist İsrail ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırı düzenledi. Bu saldırıda çocuklar katledildi. Tüm dünya bu olaylara sessiz kalırken, ülkemiz de yaşananları kınamakla geçiştirdi.

İsrail'e karşı somut ve sert adımlar atılmalıdır. En büyük destekçileri Amerika'nın Türkiye'de ki Kürecik ve İncirlik üssü kapatılmalıdır. Rahmetli Erbakan hocamın dediği gibi 'Banane Amerika'dan' demeliyiz. Yeniden Refah Partililer olarak bizler İsrail'e tepki için buradayız. AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti teşkilatları neredesiniz? Filistinliler kan ağlıyor, neden zulme sesiniz çıkmıyor?" diye konuştu. (DHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289